Zdravé hubnutí podle vaší DNA - Získáte celoživotní přístup na svůj portál
 
 
 

                                                                                                                                                                                               

RNDr.Pavel Suchánek

Zaujala mě přednáška RNDr. Pavla Suchánka, který je školitelem programu BodyKey Nutrilite. Dozvěděla jsem se řadu zajímavostí. Například, že program BodyKey byl původně koncipován ne jako program na hubnutí, ale zdravý životní styl. Využívá ho řada sportovců pro optimalizaci formy. Když ví, jak jejich tělo funguje, mohou se lépe připravit na sportovní výkony.

 

Rozhovor s Garantem BODYKEY pro Českou republiku RNDr. Pavlem Suchánkem.

 

Moje zkušenosti s revolučním programem na hubnutí na základě DNA

4.10.2018 (časté dotazy)

 

Mám si koupit program Bodykey by Nutrilite nebo si mám nechat provést analýzu prvků ve vlasech?

Pokud tedy řešíte nějaké zdravotní problémy, pak byste si měli nechat provést analýzu prvků ve vlasech -

zjistí nejen koncentrace jednotlivých biogenních a toxických prvků ve vlasech, ale na základě poměrů mezi prvky můžeme vyhodnotit biochemický stav a poruchy rovnováhy v buňkách vyšetřované osoby.Zjistíme tak biochemické tendence – trendy, kam organismus směřuje. Na základě znalostí poměrů mezi prvky pak můžeme vyšetřované osobě doporučit, jak se má správně stravovat, jaké má brát doplňky stravy a jak se správně vyrovnávat se stresem, to znamená, jak má relaxovat.

Pokud tedy v současné době řešíte hlavně otázku nadváhy nebo obezity a chcete zhubnout, pak byste s měli koupit především program Bodykey by Nutrilite -

je program k dosažení a udržení optimální hmotnosti na základě genetického vyšetření. Na základě vyšetření vaší DNA zjistíme, jestli přibýváte více po sacharidech nebo po tucích a jak se máte správně stravovat. A také zjistíme, jestli jste více nebo méně citliví na fyzickou aktivitu.
Na základě tohoto genetického vyšetření vám můžeme sestavovat správný jídelníček, můžeme vám také doporučit, s jakou intenzitou se máte hýbat, jak máte cvičit – jestli se střední nebo vysokou fyzickou aktivitou. Vše to směřuje k dosažení a udržení optimální hmotnosti, což pro většinu lidí znamená nejprve zhubnout a potom hmotnost udržet.

Co si vybrat: samozřejmě si můžete koupit to vyšetření, které v současné době více potřebujete.

Pokud se chcete správně stravovat podle svých genů, měli byste si koupit Bodykey by Nutrilite – a budete se správně stravovat. Ale budete potřebovat také doplňky stravy, protože naše strava – ať už potraviny koupíme kdekoliv – neobsahuje všechno, co bychom od ní čekali. Potraviny neobsahují dostatečná množství stopových prvků, vitaminů, omega-3 mastných kyselin atd. Potřebujeme tedy brát nějaké doplňky stravy.

Nejlepší cestou, jak zjistit, které doplňky stravy máme brát, je provedení analýzy prvků ve vlasech. Na základě tohoto vyšetření pak přesně zjistíme, které prvky potřebujeme doplnit, které vitamíny a jiné doplňky stravy máme brát.

Shrnutí:

Pokud řešíte především otázku hmotnosti, čili jak dosáhnout a udržet optimální hmotnost, kupte si program Bodykey by Nutrilite.
Pokud řešíte hlavně nějakou zdravotní otázku nebo preventivně se chcete dozvědět, jak být dlouhodobě zdravý, nechejte si udělat analýzu prvků ve vlasech. Na základě tohoto vyšetření vám můžeme poradit, jak se správně stravovat, jaké brát doplňky stravy a jak se vyrovnávat se stresem.

Pokud opravdu chcete být zdraví a chcete správně investovat peníze do svého zdraví, pořiďte si obě tato vyšetření. Nemusíte najednou, můžete postupně a začněte tím, co nejvíce potřebujete.

 

13.8.2016

 

Protože jsem nikdy žádnou dietu nedržela, byla jsem v šoku, když jsem zjistila kolik jsou ochotni lidé zaplatit za to, aby krátkodobě zhubli a dobře se cítili.
Od svých klientů jsem zjistil informace kolik co stojí:

Pestrý a nutričně vyvážený jídelníček na měsíc (140 receptů) od 4.000 – 10.000 korun
Krabičková strava na měsíc od 7.000 korun
Osobní konzultace s výživovým poradcem stojí od 200 – 500 Kč/h
Osobní trenér v posilovně: 150-250 korun / hodinu

Program stojí zlomek ceny těchto služeb, které jsou vždy jen časově omezeny.

JAKOU HODNOTU VYJÁDŘENOU V KORUNÁCH MÁ NÁŠ PROGRAM JÍDELNÍČEK CÍLENÝ NA VÁŠ GENOTYP S 3500 CHUTNÝMI RECEPTY NA CELÝ ŽIVOT ?

JAKOU HODNOTU MÁ PROGRAM, KTERÝ MÁ 72 CVIČEBNÍCH VIDEÍ S PROFESIONÁLNÍM FITNESS TRENÉREM ?

JAKOU HODNOTU MÁ 30 DENNÍ NUTRIČNÍ ANALÝZA ?
K výpočtu množství důležitých živin, které jste v průměru zkonzumoval/a za uplynulých 30 dnů, použijeme Váš stravovací plán. Tyto hodnoty porovnáme s vědeckými nutričními doporučeními.
Program vás zásobuje informacemi přes Magazín, kde dostáváte pravidelné články pro podporu na vaší cestě a motivuje vás. Máte podporu každý týden a DOŽIVOTNÍ VEDENÍ.

Program můžete mít doživotně.Vím, že to byla moje nejlepší životní investice do mého zdraví.
Protože jsem vlastníkem podnikání , má cena soupravy je odlišná a k tomu je navíc přibalena ještě podniká příležitost.Tento status a možnosti jsou otevřeny i pro vás. Program funguje a bude fungovat i pro vás. Získáte naši podporu, vědomosti a zkušenosti při vaší cestě za vaší optimální hmotností a kondici.
Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte mne.

 

5.10.2015

 

Tento program je skutečnou pomocí pro všechny, kteří chtějí žít zdravě. Kromě řešení akutní nadváhy řeší také prevenci civilizačních onemocnění, jako je cukrovka II.typu, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a s tím spojené kardiovaskulární nemoci. A protože je doživotní, čím dříve si ho pořídíte, tím větší užitek vám přinese a tím levnější pro vás bude!

 

26.9.2015

Po dvou měsících testování

To to utíká! Už je to 2 měsíce, co jsem se rozhodla program BodyKey otestovat na sobě. Za tu dobu jsem zhubla něco přes 4 kg, ale hlavně jsem zjistila několik důležitých věcí. Hubnutí je zábavné a mě ohromě baví zapisovat jídla a pozorovat, jak se mi hodnoty posunují do zelených políček. To mě vždy můj osobní trenér pochválí, což také potěší. Naučila jsem se, jak má moje strava vypadat, takže zvláště víkendy naplněné jinými aktivitami, už ani nezapisuji.Je tam spousta zajímavých receptů a stále doplňují další. Uživatelsky je program velmi příjemný.

 

10.9.2015

Komunita

Komunita je úžasná věc. Funguje jako sociální síť. Pokud o někom víte, kdo si koupil BodyKey, zadáte jeho jméno, případně email nebo město, ve kterém bydlí. Program toho člověka najde a vy mu pošlete žádost o přátelství. Když vám jí potvrdí, uvidíte, jaká je jeho motivace k hubnutí a jak mu to jde. Můžete ho povzbuzovat a pomoci mu tak překonat horší období. A on vidí stejným způsobem vás.Výborně vymyšlené!

 

17.8.2015

Další vychytávky

A co je pro mne důležité, že program za mne počítá nejen příjem energie, vitamínů a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitamínů a stopových prvků, což mi žádný nutriční specialista nespočítá.

Program hlídá také obsah vlákniny, která je nutná ke správnému fungování střev, k odvádění škodlivin z těla, které se při hubnutí uvolňují a k zasycení, aby člověk neměl pocit hladu. Prášková vláknina, která je součástí soupravy, je bez chuti a snadno se v něčem rozmíchá, takže je velmi příjemné jí používat. Můžete jí rozmíchat v čaji, jogurtu či přidat do polévky, pečiva, pudinku a dalších jídel.

 

17.8.2015

Cvičení

Dnes jsem se věnovala cvičení. Návrh byl 1x týdně cvičení na formování postavy a 2x chůze.K redukci hmotnosti je potřeba zařadit i pohyb, abychom hubli z tuků a ne ze svalů. V programu si vyberete vaší oblíbenou fyzickou aktivitu a oblíbené cvičení. K podpoře správného cvičení dostanete videa s vaším osobním trenérem. Své aktivity můžete libovolně měnit a doplňovat dle vaší situace a nálady.

A co je ještě zábavnější, je Kalkulačka potravin za odměnu. Když cvičím víc, než byl plán, mohu se odměnit.

 

16.8.2015

První den

Objevuji celou řadu nových receptů. Když se mi nějaký nelíbí, dám nahrát další. A pokud si nevyberu, napíšu si vlastní. Je to zábava. Mám totiž ráda jídla, která jsou jednoduchá a nedají moc práce uvařit.Kdo rád vaří, tady jsou velmi zajímavé recepty.

Pokud si chci vytvořit vlastní recept, nejdřív zjistím, jestli mám v databázi všechny potřebné potraviny. Pokud ne, doplním svoji potravinu. Pak z nich sestavím recept. První dny to tedy bude trochu náročnější, ale pak už jen zadám jídlo, na které mám chuť. Případně zpětně, které jsem jedla. Postupně tak tvořím jídelníček.

Hned pod jídelníčkem je krásně barevná tabulka, na které vidím, kolik živin jsem za celý den snědla. Dnes jsem byla na obědě u babičky a dala si švestkové knedlíky. Byly výborné. Akorát mi na večeři zbyla samotná zelenina, protože tuků i cukrů bylo za celý den už dost. Ale vzhledem k tomu, že ji mám ráda, to bylo v pohodě.

 

15.8.2015

DNA analýza je hotové

Dnes jsem zjistila, že už tam mám výsledky analýzy DNA. Analyzují 5 genů, že kterých zjistí (jednoduše řečeno), jak organismus reaguje na sacharidy, na tuky a při jak intenzivním pohybu spaluje nejvíc energie. Můj organismus je citlivý sacharidy, to znamená, že po nich přibírám. Zároveň je ale dost úsporný, takže spaluje až při intenzivním pohybu.Až zhubnu těch pár zkušebních kil a budu váhu udržovat, budu si občas moci něco dopřát. A když bude nějaká oslava, holt ji zakončím třeba procházkou s pejskem.

Jsem ráda, že vím, jak na tom jsem. Jsem tak připravená pro budoucnost (zvláště pro období přechodu) a vím, jak nepřibrat, abych to pak nemusela shazovat.

 

8.8.2015

Můj návrh

Dneska jsem se zaregistrovala kodem, který byl v soupravě na stránky programu a vyplnila dotazník mých cílů a motivace, preferencí ve stravě a pohybu. Vybrala jsem si cvičení na formování postavy s preferovanou aktivitou chůze. Tak uvidíme, co mi nakonec vyjde podle DNA a co mi doporučí.

Stránky mají velmi příjemný design, jsou srozumitelné a snadno se v nich orientuji. Také jsem zjistila, že moje testovací souprava je na cestě do laboratoře. Je hezké sledovat, co se s ní děje. Až bude test DNA hotový, uvidím tam jeho výsledky a začnou mi posílat doporučení.

 

4.8.2015

Vzorky

Druhý den jsem šla odebrat vzorky mé DNA. Je to jednoduché - dělala jsem stěr v ústech vatovou štětičkou, která mi přišla v soupravě.Opatrně jsem jí po použití zasunula zpět do zkumavky. Pak jsem je dala do přiložení krabičky s adresou, zalepila a hodila do schránky na poště. Teď budu zvědavě čekat na výsledky z laboratoře. Mají tam teď pěkný fofr. Ještě mi zbývá vyplnit na internetu test a začínám!

 

3.8.2015

Tak už to mám doma !

Pro obrovský zájem byla souprava BodyKey vyprodaná během několika hodin. Když byla koncem týdne zase v prodeji, stihla jsem si jí objednat. Přišla: v krásné tmavě zelené krabici. Souprava obsahuje dózu s bílkovinami, krabičku vlákniny, bylinkový čaj a šejkr na přípravu koktejlů. Bílkoviny už znám, jsou rostlinného původu (soja, pšenice hrách) a skvěle fungují. Vlákniny máme málo skoro všichni. Tato je směsí tří rozpustných vláknin, v práškové formě. Pro pohodlné použití je dávkovaná v malých sáčcích. Bylinkový čaj krásně voní a je určen k podpoře pitného režimu, který je během hubnutí velmi důležitý. Šejkr je velmi dobře vymyšlený. Ideální na cestování. Má prostor na vitamíny, sypkou směs na koktejl a „metlu“ na rozmíchání nápoje. Hlavní součástí soupravy je krabička se třemi zkumavkami na odběr slin pro analýzu DNA.

 

JAK SE ZAPOJIT

Získáte celoživotní přístup na svou stránku s osobním poradenstvím, stravovacím plánem a efektivním cvičením,která Vám bude pomáhat hubnout 24 hodin denně.Je to snadné - stačí použít unikátní kód,který najdete ve Vaší Soupravě.

Nemáte ještě soupravu?Zaregistrujeme vás a pomůžeme vám získat Soupravu za cenu,která vás potěší.

Zašlete váš dotaz přes kontaktní formulář a budeme vás kontaktovat.


 

Jak využít výhody tohoto programu nebo jak pomoci druhým ? Kontaktujte nás,rádi zodpovíme vaše dotazy.

 

 

 

 

( ID-2915099 )  Alfa World s.r.o.  Kontakt: +420 607 872 034  E-mail: hubnetespodporou@gmail.com